ID.3 1ST wjeżdża na salony

0
Volkswagen ID.3
Volkswagen ID.3
Osoby, które zdecydowały się zarezerwować możliwość zakupu ID.3 w limitowanej wersji 1ST, od 17 czerwca mogą zamówić swój samochód i poznać szczegóły związane z ofertą finansową oraz wyposażeniem pojazdu. Udostępniona w ramach tzw. pre-bookingu pula samochodów obejmuje ID.3 1ST w topowych wariantach wyposażenia, mogących pochwalić się zasięgiem wynoszącym do 420 km (wg WLTP).
Na przełomie lipca i sierpnia opublikowany zostanie cennik modelu ID.3, gdzie dostępna też będzie wersja za mniej niż 130.000 zł.

Volkswagen ID.3 – CENA

Volkswagen ID.3 w wersji 1ST jest oferowany w trzech kolorach i w trzech wersjach wyposażenia, w każdej wersji z obręczami kół o dużej średnicy oraz z bogatym wyposażeniem.
ID.3 1ST w podstawowym wariancie kosztuje 167.190 zł i oferuje m.in. system Voice Control oraz system nawigacyjny, aktywny tempomat czy możliwość wyboru profilu jazdy.
ID.3 1ST Plus (w cenie 194.390 zł) oferuje dodatkowo m.in. reflektory IQ.LIGHT oraz nadwozie lakierowane w dwóch kolorach, z kolei wersja ID.3 1ST Max oferowana w cenie 215.990 zł została wyposażona w duży, panoramiczny szklany dach oraz wyświetlacz head-up display wykorzystujący technologię rozszerzonej rzeczywistości.
Osobom, które skorzystały z „pre-bookingu” i zdecydują się na zakup samochodu, Volkswagen doda do zamówienia Wallbox o maksymalnej mocy ładowania 11 kW. Natomiast wszystkie osoby które zdecydują się na zakup ID.3 1ST (niezależnie od momentu podjęcia decyzji zakupowej), otrzymają rok bezpłatnego zasilania samochodu energią elektryczną do 2.000 kWh. Oferta dotyczy wszystkich publicznych stacji ładowania, na których działa aplikacja WeCharge Volkswagena oraz w europejskiej sieci stacji IONITY.
No to wkrótce pewnie zobaczymy ID.3 na naszych ulicach. Czekamy też na wersję mieszczącą się w cenie 125 tys. zł, gdyż właśnie ruszył pierwszy nabór na dopłaty do zakupu elektryków.
Źródło: Forum Elektromobilności