Tesla Model 3 – długo oczekiwane video z jazdy

0

Minęły już prawie 3 miesiące od momentu rozpoczęciu produkcji, a tylko kilkadziesiąt osób miało szansę przejechać się Teslą Model 3. Teraz, gdy minęło już więcej czasu od premiery można trafić na kilka rozbudowanych recenzji z jazd Modelem 3.

Istnieje niepisana umowa pomiędzy Teslą a pierwszymi właścicielami Modelu 3 o nieujawnianiu dużej ilości szczegółów z doświadczeń związanych z najnowszym modelem amerykańskiej marki.

Tesla jest w stanie to kontrolować przez to, że obecnie dostarczają pojazdy tylko członkom rodziny i pracownikom firm.  Firma znalazła sposób, na kontrolowanie przepływu informacji.

Filmy z dostaw i przejazdów były usuwane. Jedynie firma OCDetailing zajmująca się auto detailingiem we Fremont opublikowała kilka interesujących materiałów, ponieważ Tesla dostarczała większość swoich pierwszych sztuk Modelu 3 na detailing właśnie tam.

Najnowsze nagranie tej firmy jest chyba najciekawsze i najlepsze jak do tej pory. Można dowiedzieć się czegoś więcej o wrażeniach z jazdy samochodem, którego wyczekuje cały motoryzacyjny świat.

Model 3 na filmie ma problemy z Autopilotem i tempomatem.Podobnie jak w poprzednim raporcie, Tesla ogłosiła właśnie w tym tygodniu, że wyda nową aktualizację oprogramowania dla Modelu 3 w celu skalibrowania Autopilota.

Jeśli chodzi o doświadczenie z prowadzenia samochodu, Torbati zauważa, że w trybie sportowym zmienia się reakcja na skręcanie kierownicą oraz sztywność zawieszenia.

Mówi także o swoim pierwszym wrażeniu z promieniem skrętu, który według niego jest gorszy od Modelu S. Jest to zaskakujące, biorąc pod uwagę, że Model 3 jest mniejszy od Modelu S. Oczywiście jest to subiektywna opinia po przejechaniu jedynie kilkunastu mil.