III Zlot Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych 26 maja 2019r. Ząbki

0

Serdecznie zapraszamy na III edycję Zlotu Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych Piknik Elektromobilności w Ząbkach 26 maja 2019 r. (Park Szuberta). Po więcej informacji zapraszamy na stronę www.ekozlot.pl

III Zlot Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych poprowadzi Pan Włodzimierz Zientarski wraz z Dominiką Sygiet. Zapraszają wszystkich do przybycia a przede wszystkim do wzięcia udziału w licznych konkursach i atrakcjach przygotowanych przez organizatorów.

Konkurs – Jeżdżę ekologicznie 2019

Szanowni Kierowcy! Zapraszamy do rejestracji i udziału w konkursie „Jeżdżę Ekologicznie”, który adresujemy do wszystkich użytkowników samochodów z napędem hybrydowym lub elektrycznym. 

Ideą tego współzawodnictwa jest propagowanie ekonomicznej i bezpiecznej jazdy. Uczestnicy konkursu przybywający z różnych stron naszego kraju swoimi samochodami muszą uzyskać jak najmniejsze spalanie a ostrożna i bezpieczna jazda będzie ułatwiać osiągnięcie najlepszego wyniku. Każdy uczestnik po przybyciu na zlot musi podjechać do punktu pomiarowego gdzie odczytany będzie jego wynik spalania, zawodnicy którzy osiągną najlepszy rezultat otrzymają atrakcyjne nagrody. Dla wszystkich uczestników przewidujemy drobne upominki. Rejestracja trwa do 24 maja 2019 roku.

Minimalnym dopuszczającym dystansem dotyczącym samochodów hybrydowych jest 100km, zawodnicy pokonujący dystans powyżej 200km lub 300km otrzymują dodatkowe punkty. Ostatnim progiem najbardziej promowanym jest dystans powyżej 500km.

Dla samochodów elektrycznych biorących udział w konkursie minimalny dystans to 50km.

Do wygrania m.in. 3 x Voucher 200zł na zakupy w sklepie MCCAR.PL, Voucher na samochód elektryczny na 48 godzin – Focus Electric, Voucher na samochód elektryczny na 48 godzin – Fiat 500e.

Organizowany konkurs ma zasięg ogólnopolski, warunkiem uczestnictwa jest rejestracja w poniższym formularzu.

Konkurs – Jeżdżę ekologicznie 2019