YouTuber wygrał najnowszą generację Tesla Roadster przez program polecający

0

Ben Sullins, właściciel kanału Teslanomics, dzięki swojemu udziałowi w programie polecającym przyczynił się do zakupu ponad 50 Modeli S i X. Tesla postanowiła wynagrodzić go za to osiągnięcie. Amerykański Youtuber dostał od firmy model Roadster.

Przewidziane zostały również nagrody dla innych polecających. Osoby których kody zniżkowe na Modele S i X (rabat 1000$) i darmowy dostęp do Superchargerów zostały wykorzystane 5 lub więcej razy otrzymali komunikat o treści: „Odblokowałeś pierwszy sekretny poziom. Poleć dodatkowym 5 osobom zakup Modeli X i S i odbierz rabat w wysokości 10% na najnowszy model Roadstera z serii założycielskiej. Odblokuj kolejne poziomy zapraszając koleje 5 osób. Za każde polecenie dostaniesz dodatkowe 2 % rabatu i dodatkowe niespodzianki, których nie kupisz za pieniądze”

Ben, oprócz wygrania Roadstera, dostał jeszcze inny prezent – przejażdżkę maszyną wykonującą tunel przez firmę należącą do Elona Muska, The Boring Company. To nie koniec niespodzianek dla Amerykanina. Weźmie on również udział w premierze samochodu ciężarowego Tesli, Tesla Semi Truck. Warto nadmienić, że Ben naprawdę zasłużył na wszystkie te nagrody. Jego kanał w zaledwie kilka miesięcy zdobył niezwykłą popularność wśród wielbicieli Tesli. YouTuber potrafi w naprawdę interesujący sposób przedstawić różne dane dotyczące tej marki. Z ciekawostek wartych uwagi, ten sympatyczny Amerykanin przedstawił w jednym ze swoich filmów algorytm szacowania miesięcznych kosztów posiadania Modelu 3. Była to nie lada gratka dla ludzi, którzy już nie mogą się doczekać momentu, gdy staną się posiadaczami tak bardzo oczekiwanego samochodu. Co jednak najważniejsze, dzięki jego 55 poleceniom, Tesla w przeciągu zaledwie kilku miesięcy zarobiła ponad 5 000 000 $. Na potwierdzenie ilości zamówień z polecenia Bena mamy ten oto wykres, którego on jest autorem:

Czego jeszcze możemy się dowiedzieć z jego kanału? Dzięki 55 poleceniom pomógł on zmniejszyć emisję CO2 o 21 274 kg i zapobiegł wykorzystaniu ponad 20 000 litrów benzyny.