Obszerny test wideo Tesli Model 3

0

Dla wszystkich fanów Tesli Model 3 oraz posiadaczy rezerwacji na ten model Tesla Model 3 Owners Club opublikowało bardzo obszerny film na Youtube, który trwa ponad godzinę!

Co prawda Tesla prosiła wszystkich wczesnych właścicieli Modelu 3, którymi głównie byli pracownicy Tesli, Space X oraz ich rodziny, aby nie publikować w sieci dokładniejszych recenzji tego samochodu, dopóki nie rozpoczną się dostawy do reszty klientów. Jednak właściciele kanału na YT – Tesla Model 3 Owners Club najwyraźniej przekonali jednego z pierwszych właścicieli, aby udostępnił im samochód do testów, co zaowocowało tym filmem:

Test ten jest bardzo dokładny, co zapewne ucieszy właścicieli rezerwacji, fanów Tesli oraz innych fanów EV. Należy pamiętać również, że Tesla cały czas pracuje nad udoskonaleniem interfejsu tego modelu i pewne funkcje, które są zaprezentowane na filmie mogą ulec zmianie. Na pewno zanim ten model dotrze do klientów z Europy, oprogramowanie powinno ewoluować i samochód będzie oferował jeszcze więcej ciekawych opcji.