Robert Lewandowski i jego koledzy z drużyny na spotkaniu z pierwszym w pełni elektrycznym SUV’em Audi

0
Elektryczny samochód zastąpił drużynowy autokar: zespół piłkarski FC Bayern został jednym z pierwszych partnerów Audi, który mógł doświadczyć jazd testowych nowym Audi e-tron. Członkowie zarządu Bayernu, trenerzy i zawodnicy, wśród których znalazł się oczywiście Robert Lewandowski, mieli wczoraj szansę osobiście doświadczyć wszechstronności tego elektrycznego SUV’a. Audi zorganizowało dla swych gości szereg zajęć, w tym Audi e-tron driving experience.
Pomimo tego, że druga połowa sezonu Bundesligi już się rozpoczęła, piłkarze wielokrotnego mistrza Niemiec znaleźli czas by wziąć udział w wydarzeniu pt. „FC Bayern spotyka Audi e-tron”. Pierwszy w pełni elektryczny, produkowany seryjnie model Audi wejdzie do sprzedaży w Europie już w najbliższych tygodniach, a Robert Lewandowski i inne gwiazdy drużyny FC Bayern jako jedni z pierwszych mieli już okazję przetestować to luksusowe auto.
„Audi i FC Bayern Monachium są partnerami od roku 2002. Zarówno Audi, jak i Bayern stawiają na innowacje, nowoczesne rozwiązania techniczne i zrównoważony rozwój, czyli na wszystko, czym charakteryzuje się Audi e-tron” – mówi Thomas Glas, szef marketingu sportowego w AUDI AG. „To jednorazowe wydarzenie zorganizowane dla piłkarzy w Porcie Lotniczym Monachium, było doskonałą okazją do zaprezentowania zespołowi samego modelu e-tron i jego innowacyjnych rozwiązań, jeszcze zanim wpiszą się one na stałe w życie naszych klientów.”
Event dla zawodników Bayernu odbył się w wielopoziomowej instalacji „Meteoryt Audi e-tron”, zlokalizowanej w Porcie Lotniczym Monachium, na terenach pomiędzy Terminalami 1 i 2. Po zrobieniu sobie grupowego zdjęcia, zespół brał udział w szeregu tematycznych zajęć i aktywności związanych z Audi e-tron. Piłkarze testowali swoje umiejętności m.in. jadąc na e-skuterze przez tor przeszkód, czy ścigając się zdalnie sterowanymi modelami e-tron. W Centrum Szkoleniowym Audi na monachijskim lotnisku przeszli również dynamiczne szkolenie z zakresu prowadzenia modelu e-tron.
Meteoryt Audi e-tron pozostanie otwarty dla wszystkich zwiedzających do połowy marca tego roku. Wszyscy entuzjaści motoryzacji mogą w nim przetestować Audi e-tron.

Materiały prasowe Audi