Pierwszy salon Tesli w Polsce już otwarty

0
tesla radzymińska salon serwis polska, pierwszy salon tesli w polsce, salon tesla polska, radzymińska warszawa ząbki, salon tesla

Gdzie znajduje się salon Tesli?

Jeszcze na koniec tego roku Tesli udało się otworzyć pierwszy, oficjalny salon w Polsce. Salon znajduje się w Ząbkach pod Warszawą na ulicy Radzymińskiej 334, w miejscu starego salonu Opel Auto Żoliborz. Już teraz można w nim zamówić swoją Teslę lub udać się na jazdę próbną.

Przed budynkiem powiewają już czerwone flagi Tesli, co oznacza, że salon Tesli jest już oficjalnie otwarty. Jak dowiedzieliśmy się od pracowników salonu, na pewno nie będą oni narzekać na brak zajęć, ponieważ Polacy, jak tylko pojawił się polski cennik Tesli (w lipcu), zdążyli złożyć już setki zamówień, które zaczynają odbierać właśnie w tej nowej lokalizacji. Po sąsiedzku planowane jest również przeniesienie serwisu Tesli, który obecnie znajduje się w Warszawie przy ulicy Powsińskiej.

W salonie nie ma jeszcze pełnego wyposażenia, w tym np. design studio, czyli opcji jakie mamy do wyboru przy zamówieniu auta – palety kolorów nadwozia, tapicerki czy rodzaju felg.

Jazdy próbne Teslą

Już teraz potencjalni klienci mają również możliwość umówienia się na jazdę próbną. Aby to zrobić należy przez stronę tesla.com zgłosić się do salonu. Przed jazdą klienci dostają poradnik dotyczący jazdy po to, aby mogli ją odbyć sami, bez pracownika salonu. Takie podejście jest podyktowane względami bezpieczeństwa w związku z panującą pandemią.

Jak udało nam się dowiedzieć, Tesla jest bardzo pozytywnie nastawiona do oficjalnego wejścia na polski rynek. W przyszłości planowane jest również otwarcie kolejnych salonów, na razie jednak nie znamy więcej szczegółów. Jak udało nam się również dowiedzieć, z racji tak ogromnego zainteresowania zakupem samochodów, zespoły odpowiedzialne za budowę Superchargerów zamierzają skoncentrować się na rozszerzaniu polskiej infrastruktury, aby sprostać oczekiwaniom i wymogom rynku.