Tesla Model 3 – nowy niebieski prototyp spotkany w okolicach Palo Alto

0

Pierwszy raz Model 3 pojawił się na drogach publicznych w poprzednim tygodniu po tym, jak w zeszłym miesiącu Elon Musk wydał pierwsze oficjalne zdjęcia.Dotychczas widzieliśmy tylko czarny Model 3, ale wygląda na to, że Tesla rozszerzyła swoją flotę do testowanie na drogach publicznych o kolor niebieski.

Flota samochodów testowych Modelu 3 jest zwykle sprawdzana wewnątrz siedziby, w celu przeprowadzenia badań wydajności i procesów produkcyjnych, ale również kilka samochodów było testowanych na drogach publicznych. Wszystkie prototypy spotkanie były niedaleko siedziby głównej Tesli w Palo Alto.

Ten film został udostępniony w serwisach społecznościowych (za pośrednictwem omg_tesla):

Chociaż nie możemy dostrzec niczego nowego na tym prototypie poza logo, kolor ten z pewnością zainicjuje spekulacje na temat kolorów, które będą dostępne w produkcji. Jeśli chodzi o kolory prototypów na drogach to do tej pory widzieliśmy pojazdy w kolorze czarnym i niebieskim, a srebrny, czerwony i czarny mat widzieliśmy na prezentacji Modelu 3 rok temu.

Tesla nie skomentowała swojego programu testowego, mówiąc, że sprawy wciąż idą zgodnie z planem i testują różne prototypy znajdujące się na różnych etapach gotowości.

Wszystkie te obserwacje wzbudzają zainteresowanie posiadaczy rezerwacji, ale nadal jesteśmy jeszcze parę miesięcy od rozpoczęcia produkcji. Oczekuje się, że pierwsze samochody pojawią się w lipcu, ale trafią one do pracowników firmy Tesla i SpaceX, którzy wnieśli wcześniejsze rezerwacje.