Audi e-tron nagrodzone statuetką Mobility Trends 2018

0

Mobility Trends to nagroda przyznawana na podstawie głosowania czytelników magazynu Mobility oraz widzów telewizji internetowej TechnikaliaTV. Konkurs organizowany już po raz dziewiąty, ma na celu podsumowanie nowości rynkowych z dziedziny technologii mobilnych, które spotkały się z największym zainteresowaniem konsumentów w minionym roku. Osoby wypełniające specjalną ankietę, która była jednocześnie możliwością oddania głosu w plebiscycie, zwycięzcą kategorii „Technologiczne auto roku 2018” wybrały najnowszy, w pełni elektryczny model rodem z Ingolstadt – Audi e-tron.

Audi e-tron to technologiczny trendsetter. Jego innowacje przejawiają się nie tylko na polu w pełni elektrycznego napędu, koncepcji szybkiego ładowania, czy przemyślanej funkcjonalności. To również auto bardzo dobrze skomunikowane z siecią i z otoczeniem, wykorzystujące do transmisji danych najnowsze standardy telefonii komórkowej, ale również charakteryzujące się niespotykanymi wcześniej, cyfrowymi rozwiązaniami, takimi jak wirtualne lusterka zewnętrzne” – mówi Michał Bowsza – dyrektor marki Audi.

Prestiżowy plebiscyt Mobility Trends to okazja do prezentacji i docenienia najnowszych produktów z dziedziny nowoczesnych technologii. Podsumowanie roku 2018 i ogłoszenie wyników głosowania nastąpiło na Gali Mobility Trends. Zwycięzcy z 25 kategorii otrzymali statuetki „Złoty Bell”, przyznawane na cześć Aleksandra Grahama Bella – wynalazcy telefonu.

Audi e-tron oferuje typowe dla dużych modeli rodem z Ingolstadt przestrzeń, wygodę i najnowsze rozwiązania technologiczne. Cechy te w połączeniu z najwyższej jakości materiałami i z najlepszym wykonaniem, czynią mobilność elektryczną w wydaniu czterech pierścieni wyjątkowym doświadczeniem segmentu premium. Standard premium zapewniony jest także przez kompleksową i niezawodną gamę opcji ładowania, z inteligentnymi rozwiązaniami przeznaczonymi zarówno dla ładowania w domu, jak i podczas podróży.

Źródło: materiały prasowe Audi