2 Zlot Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych

0

Organizatorzy 2 Zlotu Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych zapraszają wszystkich do przybycia a także do wzięcia udziału w licznych konkursach i atrakcjach przygotowanych dla Was w dniu 27 maja w Ząbkach, Park Szuberta, ul. Wojska Polskiego 2.

Start 13:00

WSTĘP BEZPŁATNY

Imprezę poprowadzą Włodzimierz ZientarskiDominika Sygiet.

Wszystkich, którzy zamierzają wybrać się na Zlot swoimi samochodami elektrycznymi lub hybrydami zapraszamy do rejestracji w konkursie ”Jeżdżę Ekologicznie” i walkę o uzyskanie najniższego spalania na trasie. Dla najlepszych cenne nagrody.

Dla Wszystkich którzy odwiedzą nasz zlot czekają atrakcje w postaci: Jazdy testowe Samochodami Elektrycznymi i Hybrydowymi, konkurs ”Jeżdżę na Kropelce”, sektory wystawców prezentujących najnowsze modele aut elektrycznych i hybrydowych, sektory z pojazdami, rowerami, skuterami o napędzie elektrycznym oraz wiele atrakcji dla najmłodszych między innymi tor małych samochodów elektrycznych.

W czasie trwania Zlotu odbędzie się Finał Konkursu ”Zbuduj Pojazd Mobilny o napędzie elektrycznym”, w specjalnym sektorze konstruktorzy, pasjonaci i studenci Politechnik zaprezentują swoje modele spośród najlepszych jury wyłoni zwycięzców.

Wszyscy, którzy przyjadą na Zlot swoimi samochodami Elektrycznymi i Hybrydowymi do godziny 12:30 zostaną wpuszczeni na teren wydarzenia do specjalnego sektora Ekozlot.pl.