Tesla wprowadza nową serię programu polecającego

0

Pierwsza seria programu polecającego (Referral Program) Tesli w 2017 roku zakończyła się 15 marca. Wczoraj firma rozpoczęła drugą serię, która będzie trwać do 15 czerwca. Program polega na tym, że nowi nabywcy Modeli S lub X oszczędzają 1000 dolarów, a obecni właściciele polecając Teslę innym mogą wygrać nagrody.
Właściciele samochodów przez cały okres programu mogą polecić maksymalnie do 9 osób.
Nagrody dla obecnych posiadaczy Tesli są następujące:

  • Jedna osoba wygra Ludicrous P100D Model S lub Model X, jak również prywatną wycieczkę dla czterech osób po siedzibie SpaceX w Los Angeles, w tym koszty podróży i zakwaterowania. Na co dzień Siedziba SpaceX nie jest otwarta dla zwiedzających.
  • Zwiedzanie SpaceX: Pięciu polecających wygra wycieczkę po siedzibie Space X, z czego każdy będzie mógł zabrać ze sobą 3 inne osoby plus dodatkowo Tesla pokryje wszystkie koszty związane z podróżą i zakwaterowaniem.
  • Właściciele, którzy polecą Teslę co najmniej 7 osobom otrzymają zaproszenie dla siebie i jednej osoby towarzyszącej, na udział w imprezie dostarczającej Model 3.
  • Właściciele, którzy polecą Teslę co najmniej 5 osobom otrzymają ’Red Founders Series Powerwall 2′. Ta limitowana edycja Powerwalla nie jest dostępna do kupienia w sklepie.
  • Właściciele, którzy polecą Teslę co najmniej 3 osobom otrzymają samochód Tesla Model S dla dzieci.

  • Właściciele, którzy polecą Teslę co najmniej 2 osobom otrzymają walizkę z logo Tesli.

  • Właściciele, którzy polecą Teslę co najmniej 1 osobie otrzyma wejście dla czterech osób na zwiedzanie Tesla Gigafactory znajdującej się w Nevadzie.


Co ciekawe, liczba poleceń na właściciela zostanie ponownie ograniczona, ale tym razem do 9 osób, w stosunku do 8 w poprzedniej edycji.