Zbiór kilku Tesli zmodyfkowanych przez swoich właścicieli

0

Często właściciele Tesli zmieniają wygląd swojego Modelu S przy użyciu części zamiennych i różnych akcesoriów. Wielu właścicieli Tesli chce dopasować samochód do własnego stylu oraz wyróżniać się z tłumu, dlatego postanawiają bardziej lub mniej zmodyfikować swoje samochody.

Niedawno gwiazda rocka Oli Sykes zamówił kilka akcesoriów do swojej Tesli i pochwalił się przeróbką na twitterze.

Ale nie trzeba być gwiazdą rocka ani inną sławną osobą, żeby przerobić swój samochód. Poniżej kilka przykładów:

George z Australii zmienił wszystkie chromowane elementy na czarne, dodał podświetlone logo i napis Tesli, zmodyfikował przedni zderzak i felgi, a także zmienił nazwę z P90D na P500D, ponieważ takim zasięgiem dysponuje jego model. Poniżej zdjęcia przerobionego przez niego Modelu S.

Następna Tesla należy do Bena z Colorado. Tu również elementy chromowane zostały zamienione na czarne, logo Tesli na tylnym bagażniku zostało podświetlone, zostały zmienione felgi oraz pomalowane logo przednie. Swoje zamiłowanie do Tesli Ben pokazał przyklejając ogromną naklejkę z logo Tesli na masce z przodu. Samochód wygląda tak:

Sean z Florydy postanowił zmienić fabryczne felgi na akcesoryjne o rozmiarze 21 cali. Dodatkowo zakupił czerwone, aluminiowe nakładki na zaciski hamulcowe, by dodać swojej Tesli wyścigowego wyglądu.

Ostatnio znaleźliśmy również Model X w Finlandii ozdobiony oryginalnym kolażem. Ponieważ pojazdy elektryczne Tesli stają się coraz bardziej popularne w ruchu drogowym, coraz trudniej jest wyróżnić swój samochód w tłumie.

Grupa osób z SS Customs przygotowała na Veteran’s Day militarne oklejenie dwóch modeli Tesli: S oraz X.

Poniżej umieszczamy filmik zakulisowy z tego wydarzenia: