Dwa nowe Superchargery Tesli w Polsce już uruchomione!

0

Otrzymaliśmy dzisiaj informację, że wszelkie prace przy Superchargerze Tesli w Radomiu, o którym pisaliśmy w grudniu zeszłego roku zostały zakończone. Supercharger Radom został dzisiaj oficjalnie uruchomiony! Do dyspozycji są 4 stanowiska.

Tesla Supercharger Radom

📍Lokalizacja: ul. Toruńska 3, Radom (przy E.Leclerc)

Ale to nie wszystko! Oprócz SC w Radomiu, Tesla niespodziewanie uruchomiła kolejny, 2 stanowiskowy Supercharger – w stolicy! SC znajduje się w Hotelu Regent przy ul. Belwederskiej 23.

Tesla Supercharger Warszawa

📍Lokalizacja: ul. Belwederska 23, Warszawa – Regent Warsaw Hotel

Niestety trzeba przyznać, że nie jest to najlepsza lokalizacja dla Superchargera, ale to nie jedyna jego wada. W celu skorzystania z SC trzeba wjechać na parking hotelu, gdzie trzeba ZAPŁACIĆ 10 zł za parking do 2h aż po 10 zł za godzinę, a następnie 5 zł/0,5 h.

Cennik wjazdu na parking hotelu, gdzie znajduje się Supercharger

To dość wyjątkowa sytuacja stawiająca Teslę w niezbyt dobrym świetle, ponieważ stacje ładowania amerykańskiego producenta z reguły powinny być ogólnodostępne dla właścicieli Tesli. Dodatkowo dwa stanowiska to kolejny wyjątek. Zazwyczaj Tesla stawia Superchargery z minimum 4 stanowiskami. Na szczęście niebawem pojawi się kolejny Supercharger Tesli w okolicach Warszawy – tym razem przy obwodnicy. Stay tuned!

Zdjęcia: plugshare